Autor Wątek: Offroad lamp  (Przeczytany 953 razy)

mariuszpalczyk

• Newbie
  • *
Offroad lamp
« dnia: Listopad 05, 2013, 10:17:09 am »
Wczoraj wybrałem się do lasu w znany teren, zrobiło się ciemno deszcz, mgła istna masakra, pobłądziłem wyjechałem po drugiej stronie lasu niż chciałem. Google zaczęły jeszcze parować i niewiele widziałem. Chce sobie kupić offroad lamp na ledach możecie mi polecić coś fajnego? Coś co daje dużo więcej światła niż oryginalne oświetlenie quada Kawasaki KV 700?

sruba22

• Newbie
  • *
Odp: Offroad lamp
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2013, 06:31:41 pm »
LED jest bardzo dobry, ale LED ja ma być mocny to będzie bardzo drogi. Polecam ksenonowe oświetlenie do offroad.

t34WWW

• Newbie
  • *
  • Quad: Rex1
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2019, 01:38:16 pm »
Z ledami może być ciężko na deszczu, sprawdź normalne samochodowe halogeny i jakiś porządny reflektor.

JohnsonB

• Newbie
  • *
    • Bezpieczne hamaki dla małych dzieci
  • Quad: Honda Barossa smc
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2019, 08:43:18 am »
Siemanko, jestem tu nowy, ale od jakiegoś czasu zamierzam się co nieco pobawić ze swoim oświetleniem.
Do offroadu mogę śmiało polecić zestaw z Hella FF75 do tego oczywiście helogenki x2, wszystkie kable, włączniki i złącza. Parę lat temu zamknąłem się w ok 3 stówach a montaż był po prostu przednią zabawą.
Jednak po tych paru latach okazało się, że jednak uszczelnianie żarówy przestało się sprawdzać. Nie do końca to był taki offroad, jak chciałem...