Porady > Porady techniczne

Bashan 250 filtr oleju wymiana oleju

(1/10) > >>

mirek84:
Chce zmienić olej. Kupiłem 10w40, miałem dziś wylewać ale tak sobie myślę może to ma filtr oleju :] Ma? Jeśli tak to gdzie i gdzie kupić nowy?

sruba22:

--- Cytat: mirek84 w Listopada 24, 2013, 08:04:20 pm ---Chce zmienić olej. Kupiłem 10w40, miałem dziś wylewać ale tak sobie myślę może to ma filtr oleju :] Ma? Jeśli tak to gdzie i gdzie kupić nowy?

--- Koniec cytatu ---

pewnie ze razem z filtrem musisz zmienic filtr oleju. mam nadziejez e kupiles olej motocyklowy a nie zwykly samochodowy 10w40

ppawel:
Filtr oleju w quadach to takie siteczko, nie ma papierowego filtra jak w samochodach. Więc wystarczy go przepłukać.

krogulec:

--- Cytat: ppawel w Czerwca 02, 2014, 03:53:51 pm ---Filtr oleju w quadach to takie siteczko, nie ma papierowego filtra jak w samochodach. Więc wystarczy go przepłukać.

--- Koniec cytatu ---

Nie przepłukać a przedmuchać sprężonym powietrzem w kompresora. Niech Cie reka Boska broni od płukania czegokolwiek z układu olejowego w wodzie!

at_quad:
Płukać można, ale olejem lub innym niepolarnym rozpuszczalnikiem, nigdy wodą. Wlej olej i wodę do szklanki to zobaczysz dlaczego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej